Amphenol Anytek YF0301500000G
Barrier Strip Terminal Block, 10A, 3.31mm2, 1 Row(s), 1 Deck(s)
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Amphenol Anytek YF0301500000G.
IHS
Datasheet264 pages8 years ago
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of Amphenol Anytek YF0301500000G provided by its distributors.
10A 300V Green Direct Insert 5mm 1 3 Plugin,P=5mm Screw Terminal Blocks ROHS
TERM BLK 3POS SIDE ENTRY 5MM PCB