Amphenol Advanced Sensors SC30G503W
Thermistor NTC 50k Ohm 2-Pin Radial Bulk
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Amphenol Advanced Sensors SC30G503W.
IHS
Datasheet1 page26 years ago
Electro Sonic
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.40.80.70
Introduction Date1999-06-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of Amphenol Advanced Sensors SC30G503W provided by its distributors.
0.032" Od Cap, Insulated Leads, 50K 0.2 C From 0 C-70 C/Bulk |Amphenol Advanced Sensors SC30G503W
THERMISTOR NTC 50KOHM 4252K BEAD
50k鎯 30mW 鍗0.2閳 NTC Thermistors ROHS