Amphenol Advanced Sensors SC30F103W
Thermistor NTC 10k Ohm 2-Pin Radial Bulk
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Amphenol Advanced Sensors SC30F103W.
IHS
Datasheet1 page26 years ago
Electro Sonic
Introduction Date1999-06-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of Amphenol Advanced Sensors SC30F103W provided by its distributors.
0.032" Od Cap, Insulated Leads, 10K 0.2 C From 0 C-70 C/Bulk |Amphenol Advanced Sensors SC30F103W
THERMISTOR NTC 10KOHM 3969K BEAD
10k鎯 30mW 鍗0.2閳 NTC Thermistors ROHS