American Zettler ZP10S2400W
AC-DC Regulated Power Supply Module, 1 Output, 10W, Hybrid
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for American Zettler ZP10S2400W.
TME
Inventory History
3 month trend:
-0.91%
Supply Chain
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2016-02-02
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of American Zettler ZP10S2400W provided by its distributors.
10W HIGH PRECISION SINGLE OUTPUT SERIES AC-DC POWER MODULE
Zettler SMP Modul 24V 420mA