American Zettler ZP10S1500W
AC-DC Regulated Power Supply Module, 1 Output, 10W, Hybrid
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for American Zettler ZP10S1500W.
TME
Inventory History
3 month trend:
+0.00%
Supply Chain
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2016-02-02
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of American Zettler ZP10S1500W provided by its distributors.
Zettler SMP Modul 15V 660mA