American Zettler ZP10S1200W
AC-DC Regulated Power Supply Module, 1 Output, 10W, Hybrid
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for American Zettler ZP10S1200W.
TME
Inventory History
3 month trend:
Restocked
Descriptions
Descriptions of American Zettler ZP10S1200W provided by its distributors.
10W HIGH PRECISION SINGLE OUTPUT SERIES AC-DC POWER MODULE
Zettler SMP Modul 12V 830mA