American Zettler ZP10S0500W
AC-DC Regulated Power Supply Module, 1 Output, 10W, Hybrid
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for American Zettler ZP10S0500W.
TME
Inventory History
3 month trend:
+0.00%
Descriptions
Descriptions of American Zettler ZP10S0500W provided by its distributors.
10W HIGH PRECISION SINGLE OUTPUT SERIES AC-DC POWER MODULE
Zettler SMP Modul 5V 2000mA