American Zettler ZP10S0300W
AC-DC Regulated Power Supply Module, 1 Output, 10W, Hybrid
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for American Zettler ZP10S0300W.
IHS
Datasheet2 pages10 years ago
TME
Inventory History
3 month trend:
+0.00%
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of American Zettler ZP10S0300W provided by its distributors.
Zettler SMP Modul 3,3V 3000mA