American Zettler ZP05S2400WB
AC-DC Regulated Power Supply Module, 1 Output, 5W, Hybrid
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for American Zettler ZP05S2400WB.
TME
Inventory History
3 month trend:
-92.40%
Descriptions
Descriptions of American Zettler ZP05S2400WB provided by its distributors.
Zettler SMP Modul 24V 210mA