American Zettler ZP05S1200WB
AC-DC Regulated Power Supply Module, 1 Output, 5W, Hybrid
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for American Zettler ZP05S1200WB.
IHS
Datasheet4 pages5 years ago
TME
Inventory History
3 month trend:
+372%
Supply Chain
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2021-04-07
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of American Zettler ZP05S1200WB provided by its distributors.
Zettler SMP Modul 12V 420mA