Altech RUC-2023-26-5120-L
440V@AC 120V 16A Three Sets Normally Open: 3A (SPST-NO) SOCKETABLE Power Relays ROHS
Descriptions
Descriptions of Altech RUC-2023-26-5120-L provided by its distributors.
Altech RUC-2023-26-5120-L Industrial Relay, 3PST, 3NO, 120VAC Coil, 16A, 250VAC/24VDC, RUC Series
RELAY GEN PURPOSE 3PST 16A 120V