Altech RUC-2013-26-1110-L
Altech RUC-2013-26-1110-L Industrial Relay, 3PDT, 110VDC Coil, 16A, 250VAC/24VDC, RUC Series
Descriptions
Descriptions of Altech RUC-2013-26-1110-L provided by its distributors.
440V@AC 110V 16A Three-way switch: 3C (three-pole double-throw - conversion) SOCKETABLE Power Relays ROHS
RELAY GEN PURPOSE 3PDT 16A 110V