Altech R4N-2014-23-1125-WTL
Altech R4N-2014-23-1125-WTL industrial relay, 4PDT 125VDC coil, 6A, 250VAC/24VDC
Datasheet
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Altech R4N-2014-23-1125-WTL.
RS (Formerly Allied Electronics)
Datasheet1 page6 years ago
Inventory History
3 month trend:
+0.00%
Descriptions
Descriptions of Altech R4N-2014-23-1125-WTL provided by its distributors.
industrial relay, 4PDT
RELAY GEN PURPOSE 4PDT 6A