Altech R2M-2012-23-5110
Altech R2M-2012-23-5110 industrial relay, DPDT 110VAC coil, 5A, 250VAC/24VDC
Datasheet
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Altech R2M-2012-23-5110.
RS (Formerly Allied Electronics)
Datasheet1 page6 years ago
Descriptions
Descriptions of Altech R2M-2012-23-5110 provided by its distributors.
110V 5A Two Sets of Conversion: 2C (DPDT-Conversion) SOCKETABLE Power Relays ROHS
RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 110V