Altech R15-2014-23-6120-KL
Altech R15-2014-23-6120-KL Industrial Relay, 4PDT, 120VAC Coil, 10A, 250VAC/24VDC, R15 Series
Descriptions
Descriptions of Altech R15-2014-23-6120-KL provided by its distributors.