Altech R15-2013-23-5240-WTL
Altech R15-2013-23-5240-WTL Industrial Relay, 3PDT, 240VAC Coil, 10A, 250VAC/24VDC, R15 Series
Datasheet
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Altech R15-2013-23-5240-WTL.
RS (Formerly Allied Electronics)
Datasheet1 page6 years ago
Inventory History
3 month trend:
+21.03%
Descriptions
Descriptions of Altech R15-2013-23-5240-WTL provided by its distributors.
RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 240V