Altech R15-2012-23-1220-WTL
Altech R15-2012-23-1220-WTL Industrial Relay, DPDT, 220VDC Coil, 10A, 250VAC/24VDC, R15 Series
Datasheet
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Altech R15-2012-23-1220-WTL.
RS (Formerly Allied Electronics)
Datasheet1 page6 years ago
Descriptions
Descriptions of Altech R15-2012-23-1220-WTL provided by its distributors.
RELAY GEN PURPOSE DPDT 10A 220V