Altech R15-1014-23-6220-KL
Altech R15-1014-23-6220-KL Industrial Relay, 4PDT, 220VAC Coil, 10A, 250VAC/24VDC, R15 Series
Datasheet
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Altech R15-1014-23-6220-KL.
RS (Formerly Allied Electronics)
Datasheet1 page6 years ago
Descriptions
Descriptions of Altech R15-1014-23-6220-KL provided by its distributors.
RELAY GEN PURPOSE 4PDT 10A 220V