Altech PIR6W-1P-115U
Altech PIR6W-1P-115U Relay, Module, SPDT, 6.2MM, Led 110 Vac/dccoil, 6A, 250VAC/24VDC
Datasheet
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Altech PIR6W-1P-115U.
Master Electronics
Datasheet4 pages10 years ago
Inventory History
3 month trend:
+0.00%
Descriptions
Descriptions of Altech PIR6W-1P-115U provided by its distributors.
RELAY GEN PURPOSE SPDT 6A 115V