Altech PIR3-120AC-00LV
Altech PIR3-120AC-00LV Relay socket combo; R3 120VAC coil, 10A, 250VAC/24VDC
Price and Stock
Descriptions
Descriptions of Altech PIR3-120AC-00LV provided by its distributors.
RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 120V