Altech PIR3-024DC-00LV
Altech PIR3-024DC-00LV Relay socket combo; R3 24VDC coil, 10A, 250VAC/24VDC
Price and Stock
Descriptions
Descriptions of Altech PIR3-024DC-00LV provided by its distributors.
RELAY GEN PURPOSE 3PDT 10A 24V