Altech PI85-24DC-M41G
Altech PI85-24DC-M41G Relay Socket Combination, RM85, 24V DC Coil, 16A, 250VAC/24VDC, DPDT
Datasheet
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Altech PI85-24DC-M41G.
Master Electronics
Datasheet79 pages12 years ago
Inventory History
3 month trend:
-15.07%
Descriptions
Descriptions of Altech PI85-24DC-M41G provided by its distributors.
INDUSTRIAL RELAY, RELAY SOCKET COMBO; RM85 24VDC COIL, 16A, 250VAC/24VDC
RELAY GEN PURPOSE DPDT 16A 24V