Altech PI85-230AC-M93G
Altech PI85-230AC-M93G Relay socket combo; RM85 230VAC coil, 16A, 250VAC/24VDC
Price and Stock
Inventory History
3 month trend:
+0.00%
Descriptions
Descriptions of Altech PI85-230AC-M93G provided by its distributors.
RELAY GEN PURPOSE DPDT 16A 230V