Altech PI85-110DC-00LV
Altech PI85-110DC-00LV Relay socket combo; RM85 110VDC coil, 16A, 250VAC/24VDC
Datasheet
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Altech PI85-110DC-00LV.
Electro Sonic
Datasheet2 pages12 years ago
Inventory History
3 month trend:
+0.00%
Descriptions
Descriptions of Altech PI85-110DC-00LV provided by its distributors.
RELAY GEN PURPOSE DPDT 16A 110V