Altech PI85-024DC-00LD
Altech PI85-024DC-00LD Relay socket combo; RM85 24VDC coil, 16A, 250VAC/24VDC
Descriptions
Descriptions of Altech PI85-024DC-00LD provided by its distributors.
RELAY GEN PURPOSE DPDT 16A 24V