Altech PI84-24DC-M41G
Altech PI84-24DC-M41G Relay Socket Combination, RM84, 24V DC Coil, 8A, 250VAC/24VDC, DPDT
Datasheet
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Altech PI84-24DC-M41G.
RS (Formerly Allied Electronics)
Datasheet79 pages12 years ago
Inventory History
3 month trend:
+10.15%
Descriptions
Descriptions of Altech PI84-24DC-M41G provided by its distributors.
Relay socket combo; RM84 24VDC coil, 8A, 250VAC/24VDC