Altech PI6W-1PS-48VDC
Altech PI6W-1PS-48VDC Relay socket, dr, SC TER., 48VDC For RM699BV/RSR30; 6A, 250VAC
Production
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Altech PI6W-1PS-48VDC.
IHS
Datasheet2 pages12 years ago
Inventory History
3 month trend:
+0.00%
Supply Chain
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of Altech PI6W-1PS-48VDC provided by its distributors.