Altech ALF3LB-230
Altech ALF3LB-230 Illuminated Metal Operator, Flush Momentary, LED Bulb, Green, 230V AC
Datasheet
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Altech ALF3LB-230.
Electro Sonic
Datasheet1 page7 years ago
Inventory History
3 month trend:
-13.89%
Descriptions
Descriptions of Altech ALF3LB-230 provided by its distributors.
Push Button Oper. 30 mm,Ill., LED Fh. Hd, Mom, Green, 230V
SWITCH UNITPB 30 MM ILL LED FH H
CONFIG SW BODY PUSHBUTTON ILLUM
Push Button, 30mm, Illuminated, Metal, Green