Altech ALF1LB-110
Pushbutton Switches Push Button Oper. 30 mm, Ill., LED Fh. Hd, Mom, white, 110V
Datasheet
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Altech ALF1LB-110.
RS (Formerly Allied Electronics)
Datasheet1 page7 years ago
Descriptions
Descriptions of Altech ALF1LB-110 provided by its distributors.
Altech ALF1LB-110 Illuminated Metal Operator, Flush Momentary, LED Bulb, White, 110V AC
SWITCH UNITPB 30 MM ILL LED FH H
CONFIG SW BODY PUSHBUTTON ILLUM
Push Button, 30mm, Illuminated, Metal, White