Altech 2ASL5LB-3-024
Altech 2ASL5LB-3-024 LED Metal Selector Switch Operator, Amber, 24 VAC/DC, 3 Position, 22mm
Datasheet
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Altech 2ASL5LB-3-024.
RS (Formerly Allied Electronics)
Datasheet3 pages0 years ago
Datasheet4 pages20 years ago
Inventory History
3 month trend:
+0.00%