Altech 2ASL5LB-1-012
Altech 2ASL5LB-1-012 LED Metal Selector Switch Operator, Amber, 12 VAC/DC, 2 Position, 22mm
Price and Stock
Inventory History
3 month trend:
-52.59%
Descriptions
Descriptions of Altech 2ASL5LB-1-012 provided by its distributors.
Selector Switch Operator 22mm Amber LED Illuminated 2 Position Maintained 12V
ELECTROMECHANICAL SWITCH SELECTOR SWITCH INCLUDED LED BULB BULBHOLDER MOUNTING HARDWARE 12VAC 12VDC
Selec. Opr, 22 mm, Ill., 2 Pos Maint. Amber, 12 V
Push Button, 22mm, LED illum., Metal, Amber