Altech 2ASL4LB-3-230
Altech 2ASL4LB-3-230 LED Metal Selector Switch Operator, Red, 230 VAC, 3 Position, 22mm
Price and Stock
Descriptions
Descriptions of Altech 2ASL4LB-3-230 provided by its distributors.
Rotary Switches Selec. Opr, 22 mm, Ill.,3 PosMaint. Red, 230V
Push Button, 22mm, LED illum., Metal, Red