Altech 2ASL4LB-1-024
Altech 2ASL4LB-1-024 LED Metal Selector Switch Operator, Red, 24 VAC/DC, 2 Position, 22mm
Datasheet
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Altech 2ASL4LB-1-024.
Electro Sonic
Datasheet3 pages0 years ago
Future Electronics
RS (Formerly Allied Electronics)
Mouser
Inventory History
3 month trend:
+0.00%