Altech 2ASL4-1-024
Selector Switch Operator 22mm Red Filament Illuminated 2 Position Maintained 24V
Price and Stock
Descriptions
Descriptions of Altech 2ASL4-1-024 provided by its distributors.
Altech 2ASL4-1-024 Selec. Opr, 22 mm, Fil Ill., 2 Pos Maint. Red, 24 V