Altech 2ALP1LB-024
Push Button Switch Operator 22mm White LED Illuminated Projecting Head Momentary 24V
Production
Price and Stock
Inventory History
3 month trend:
+0.00%
Supply Chain
Introduction Date2023-04-06
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 3 months ago)
Descriptions
Descriptions of Altech 2ALP1LB-024 provided by its distributors.
Altech 2ALP1LB-024 LED Illuminated Metal Projecting Operator, White, 124V AC/DC, 22mm
PUSH BUTTON OPER. 22 MM, ILL., PROJ. HD, MOM., WHITE, 24V, LED
Pushbutton Operator, Mom, Wht, Ext,
CONFIG SW BODY PUSHBUTTON ILLUM
Push Button, 22mm, LED illum., Metal, White