Altech 2ALMPP3LB-048
Push Button Switch Operator 22mm Green LED Illuminated Mushroom Head Push-Pull 48V
Price and Stock
Descriptions
Descriptions of Altech 2ALMPP3LB-048 provided by its distributors.
Altech 2ALMPP3LB-048 LED Illuminated Mushroom Metal Operators, Green, 24V AC/DC, 22mm
PUSH BUT. OPER. 22MM, ILL, GREEN, MUSHROOM, PUSH-PULL, 48 V, LED
Push Button, 22mm, LED illum., Mushrm. Metal, Gree