Altech 2ALMPP1LB-012
Push Button Switch Operator 22mm White LED Illuminated Mushroom Head Push-Pull 12V
Descriptions
Descriptions of Altech 2ALMPP1LB-012 provided by its distributors.
Altech 2ALMPP1LB-012 LED Illuminated Mushroom Metal Operators, White, Push-Pull, 12V AC/DC, 22mm
PUSH BUT. OPER. 22MM, ILL, WHITE, MUSHROOM, PUSH-PULL, 12 V, LED
Push Button, 22mm, LED illum., Mushrm. Metal, Whit