Altech 2ALM6LB-230
Push Button Switch Operator 22mm Blue LED Illuminated Mushroom Head Momentary 230V
Price and Stock
Descriptions
Descriptions of Altech 2ALM6LB-230 provided by its distributors.
Altech 2ALM6LB-230 LED Illuminated Mushroom Metal Operators, Blue, 230V AC, 22mm
Pushbutton Operator, Mom, Blu, 40mm
PUSH BUTTON OPER. 22MM, ILL, MUSHROOM, MOM, BLUE,230 V, LED
Push Button, 22mm, LED illum., Mushrm. Metal, Blue