Altech 2ALM4LB-024
Pushbutton Switch 22MM, Iii, Red Mushroom, Momentary, 24V Led Bulb
Price and Stock
Inventory History
3 month trend:
+0.00%
Descriptions
Descriptions of Altech 2ALM4LB-024 provided by its distributors.
Push Button Switch Operator 22mm Red LED Illuminated Mushroom Head Momentary 24V
PushButton Oper,22mm,Ill, Red Mushroom,Momentary,24V,LEDBulb
Altech 2ALM4LB-024 LED Illuminated Mushroom Metal Operators, Red, 24V AC/DC, 22mm
Pushbutton Operator, Mom, Red, 40mm
Push Button, 22mm, LED illum., Mushrm. Metal, Red