Aimtec AMFE305150-LN42-STD-48
AC EMC Filter 85VAC to 305VAC 1.5A DIN-Rail Mount
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Aimtec AMFE305150-LN42-STD-48.
IHS
Datasheet4 pages7 years ago
Sager Power Systems
Descriptions
Descriptions of Aimtec AMFE305150-LN42-STD-48 provided by its distributors.
Single Phase EMI Filter, 305V, 47-63HzHz