Aimtec AMFE305150--105
AC EMC Filter 85VAC to 305VAC 1.5A
Datasheet
Submit Request for Quote
Submit an RFQ to a group of distributors who specialize in finding hard-to-find parts.
Request for Quotation (RFQ)
This request will be sent to the specified suppliers.
(* indicates required field)
Quote request
Suppliers *
Contact details
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Aimtec AMFE305150--105.
Sager Electronics
Datasheet9 pages3 years ago
DComponents
Descriptions
Descriptions of Aimtec AMFE305150--105 provided by its distributors.