Aimtec AMFC22-0.5NZ-360
Data Line Filter, 2 Function(s), 0.5A, 4 Pin(s)
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Aimtec AMFC22-0.5NZ-360.
IHS
Datasheet4 pages6 years ago
Sager Electronics
DComponents
Descriptions
Descriptions of Aimtec AMFC22-0.5NZ-360 provided by its distributors.
Choke, Common Mode, 44 mH, 500 mA