Acopian W42NT410
AC-DC Power Factor Correction Module, 1 Output, 172.2W, Hybrid
Price and Stock
DistributorSKUMinPkg
DigiKey Marketplace5006-W42NT410-ND5001Bulk
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Acopian W42NT410.
IHS
Datasheet5 pages4 years ago
Descriptions
Descriptions of Acopian W42NT410 provided by its distributors.
AC/DC or DC/DC CONVERTER
AC/DC CONVERTER 42V 172W