Acopian W32FT370
AC-DC Regulated Power Supply Module, 1 Output, 118.4W, Hybrid
Price and Stock
DistributorSKUMinPkg
DigiKey Marketplace5006-W32FT370-ND5001Bulk
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Acopian W32FT370.
IHS
Datasheet5 pages7 years ago
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Descriptions
Descriptions of Acopian W32FT370 provided by its distributors.
AC/DC CONVERTER 32V 118W