Acopian W3.3NT1850
AC-DC Power Factor Correction Module, 1 Output, 61.05W, Hybrid
Price and Stock
DistributorSKUMinPkg
DigiKey Marketplace5006-W3.3NT1850-ND5001Bulk
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Acopian W3.3NT1850.
IHS
Datasheet5 pages4 years ago
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Descriptions
Descriptions of Acopian W3.3NT1850 provided by its distributors.
AC/DC or DC/DC CONVERTER
AC/DC CONVERTER 3.3V 61W