Acopian W15NT1110
AC-DC Power Factor Correction Module, 1 Output, 166.5W, Hybrid
Price and Stock
DistributorSKUMinPkg
DigiKey Marketplace5006-W15NT1110-ND4971Bulk
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Acopian W15NT1110.
IHS
Datasheet5 pages4 years ago
Descriptions
Descriptions of Acopian W15NT1110 provided by its distributors.
AC/DC or DC/DC CONVERTER
AC/DC CONVERTER 15V 167W