Acopian W12NT580
AC-DC Power Factor Correction Module, 1 Output, 69.6W, Hybrid
Price and Stock
DistributorSKUMinPkg
DigiKey Marketplace5006-W12NT580-ND4941Bulk
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Acopian W12NT580.
IHS
Datasheet5 pages4 years ago
Supply Chain
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Descriptions
Descriptions of Acopian W12NT580 provided by its distributors.
AC/DC or DC/DC CONVERTER
AC/DC CONVERTER 12V 70W