Abracon ILCX13-HH5F18-24.000MHZ
Crystal 24MHz ±20ppm (Tol) ±20ppm (Stability) 18pF FUND 40Ohm 4-Pin SMD T/R
Datasheet
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Abracon ILCX13-HH5F18-24.000MHZ.
Electro Sonic
Datasheet3 pages2 years ago
JRH Electronics
Inventory History
3 month trend:
+0.00%
Descriptions
Descriptions of Abracon ILCX13-HH5F18-24.000MHZ provided by its distributors.
Crystals 24.0 MHZ