Abracon ASR315S2
1-Port Saw Resonator, 315Mhz Nom |Abracon ASR315S2
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Abracon ASR315S2.
JRH Electronics
Datasheet1 page21 years ago
Inventory History
3 month trend:
+0.00%
Supply Chain
Country of OriginMainland China
Introduction Date2002-07-17
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
Descriptions
Descriptions of Abracon ASR315S2 provided by its distributors.
SAW Resonator 315MHz ±75kHz (Tol) 25Ohm 4-Pin SMD
Crystal 315MHz 4-Pin SMD