Abracon ASEDV-50.000MHZ-LC-T3
Oscillator Xo 50MHZ ±50PPM 15PF Cmos/hcmos/lvcmos 55% 1.8V/2.5V/3.3V 4-PIN Csmd T/r
Production
Price and Stock
Datasheets & Documents
Download datasheets and manufacturer documentation for Abracon ASEDV-50.000MHZ-LC-T3.
Master Electronics
Datasheet7 pages3 years ago
Future Electronics
Inventory History
3 month trend:
-5.63%
Descriptions
Descriptions of Abracon ASEDV-50.000MHZ-LC-T3 provided by its distributors.
Series ASEDV 50.000M 1.8-3.3V 50PPM -40 to +85C VCXO Oscillator
SMD Crystal Oscillator 50MHZ 1.6V to 3.63V 15pF 4-Pin CSMD T/R
Standard Clock Oscillators 50.000 MHZ 50PPM -40+85C
Abracon , 50MHz, CMOS, HCMOS, LVCMOS
OSC XO 50.000MHZ 1.6V ~ 3.6V CMOS SMD